PRAHA CINESTAR ANDĚL - 24. 4. 2018

Po oficiální části konference si vás dovolujeme pozvat do kina!


Začátek promítání v 17:00


Ke každé vstupence dostanete 2 lístky do kina, takže můžete jít i s doprovodem a také poukaz na občerstvení, které si vyzvednete na baru.


Lístky na film získáte ráno v den konference při vstupní registraci. Již ráno si tedy vyberete, o který ze dvou filmů máte zájem

 

Noční hra: Komedie / Krimi / Akční , USA, 2018, 100 min


Jason Bateman Rachel McAdams ve filmu ztvárnili Maxa a Annie, jejichž pravidelné společenské herní večery s dalšími páry naberou obrátky ve chvíli, kdy Maxův charizmatický bratr Brooks zorganizuje párty se záhadnou vraždou, včetně falešných lupičů a federálních agentů. Takže kdy je Brooks unesen, je to pořád ještě součást hry... nebo není?

Rudá volavka: Drama / Thriller, USA, 2018, 140 min

Baletky, které musí předčasně ukončit svou kariéru, to nemají jednoduché. Celý svůj život do té chvíle věnovaly jen tanci a jejich příprava na skutečný život není dokonalá. Až na maximální sebekázeň a vůli dohnanou až do krajnosti. Bývalá primabalerína Dominika Jegorovová Jennifer Lawrence navíc žije v dnešním Rusku a se svou matkou čelí bezútěšné a nejisté budoucnosti. Díky tomu se stává snadnou kořistí ruské tajné zpravodajské služby a dostává se do jejího kurzu, v němž školí „volavky“. Zde probíhá tvrdý výcvik, jehož cílem je naučit své „žákyně“, aby v roli profesionálních svůdnic využívaly své tělo a mysl jako dokonalé zbraně. Po ukončení zvráceného a sadistického tréninku je Dominika jako nejnebezpečnější volavka nasazena na Nathaniela Nashe Joel Edgerton, důstojníka CIA, který řídí jednoho z nejdůležitějších špiónů v Rusku. Dominika s Nathanielem vede souboj silných vůlí plný špionských triků, nedůvěry, ale především vnitřně bojují s nevyhnutelnou vzájemnou touhou. Dokáže ji Nathaniel přesvědčit, že je právě on tou jedinou osobou, které může věřit?

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting